Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2017    |    Imieniny Albina, Zdzisław
Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 maja 2017 23:25

PIERWSZE MIEJSCE W VII MIĘDZYGIMNAZJALNYM TURNIEJU HUMANISTYCZNYM

Dnia 18.05.2017r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominika Kuna kl. 3a, Jakub Siębor kl. 3a i Krystian Kowalski kl. 2a pod kierunkiem  Pani Bożeny Gwardy wzięli udział w VII Międzygimnazjalnym Turnieju Humanistycznym www.ktoczytaniebłądzi.pl, który odbył się w Gimnazjum nr 24 na Helence. Uczniowie brali udział w konkurencjach, które polegały min. na napisaniu dyktanda, czy wystąpieniu w wieczorku autorskim.  Jury przyznawało punkty, w skład którego wychodzili Pani metodyk języka polskiego Aldona Iskra-Musialska, Pani doktor Anna Gomuła i Pani reżyser teatralny. Nasza drużyna spośród 4 szkół spisała się najlepiej i zajęła 1 miejsce! Nagrodą jest tajemnicza wycieczka, która odbędzie się w czerwcu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dominika Kuna 3a

 


 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free php script hosting dedicated hosting reseller Valid XHTML and CSS.