Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2017    |    Imieniny Albina, Zdzisław
Home Dla uczniów Konkurs Szczyt UE w G20

KONKURS SZCZYT UE W G20 – OLIMPIADA WIELOPRZEDMIOTOWA

W bieżącym roku szkolnym wszyscy uczniowie szkoły wezmą udział w szkolnej olimpiadzie  „Szczyt UE w G20”. Olimpiada będzie się składała z czterech etapów:
I etap – humanistyczny
Test zostanie przeprowadzonym w tym samym dniu, we wszystkich klasach najpóźniej 21.10.2014 r.
II etap – matematyczny
Test zostanie przeprowadzonym w tym samym dniu, we wszystkich klasach najpóźniej 18.11.2014 r
III etap przyrodniczy
Test zostanie przeprowadzonym w tym samym dniu, we wszystkich klasach najpóźniej 16.12.2014 r
IV etap – językowy
Test zostanie przeprowadzonym w tym samym dniu, we wszystkich klasach najpóźniej 27.01.2015 r.
W trakcie ferii zimowych zostanie stworzona lista 20 uczniów z najlepszymi wynikami. Wezmą oni udział w zadaniu dodatkowym po posumowaniu którego zostanie wyłoniona zwycięska dwójka uczniów.
Przed każdym z etapów na stronie www szkoły, Facebooku, u wychowawców oraz w bibliotece szkolnej będzie dostępny zakres materiału na poszczególne testy. Za napisane testy uczniowie otrzymują oceny z przedmiotu.

NAGRODA GŁÓWNA  - WYJAZD ZWYCIĘSKIEJ DWÓJKI UCZNIÓW DO BRUKSELI

Zakres materiału do I etapu:

- język polski - kliknij tutaj

- historia - kliknij tutaj

- matematyka - kliknij tutaj

- języki obce - kliknij tutaj

Zakres materiału zapisano w formacie pdf. Zainstaluj w swoim komputerze darmowa wersję przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnym formacie pdf - program  Adobe Acrobat Reader.
Kliknij tutaj, aby pobrać program Adobe Acrobat Reader

Poprawiony: czwartek, 15 stycznia 2015 23:01